Nie musimy wyjeżdżać daleko za miasto, aby cieszyć się latem i wspaniałą aurą. Dysponując tarasem czy ogrodem, możemy zaaranżować praktyczną przestrzeń wypoczynkową, dopasowaną do potrzeb. W aranżacji pomoże fotel podwieszany kokon, który jest obecnie jednym z najchętniej kupowanych mebli ogrodowych w Polsce. Czym się wyróżnia? Warto przyjrzeć się mu z bliska!

Wygodny fotel podwieszany kokon

Odpoczynek blisko natury daje ukojenie, pozwala na oderwanie się od codziennych problemów. W aranżacji przestrzeni przydomowej pomoże fotel podwieszany kokon. Jest to mebel idealnie wpisujący się w nowoczesny trendy – oryginalny design tego mebla sprawia, że może być on pojedynczym elementem na tarasie, jak i stanowić część większego kompletu. Technorattanowy fotel podwieszany kokon to strzał w dziesiątkę – mebel ten nie tylko odznacza się świetnym wyglądem, ale też jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne czy promieniowanie słoneczne. Warto zwrócić uwagę na budowę takiego fotela – jego stelaż wykonuje się z lekkiego aluminium malowanego proszkowo, który zabezpieczony jest przed działaniem korozji. Niska waga aluminium sprawia, że przenoszenie takiego mebla z miejsca na miejsce nie sprawia problemów. Wierzch mebla wykonuje się z plecionki technorattanowej – to tworzywo o nieporowatej strukturze, odporne na ścieranie, wnikanie wilgoci.

Jak chronić fotel podwieszany kokon jesienią?

Meble ogrodowe w czasie jesieni i zimy wymagają ochrony – najlepszym sposobem na to, aby fotel podwieszany kokon zachował doskonały wygląd, jest regularne stosowanie dedykowanego pokrowca ogrodowego. Pokrowce tworzone są z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej o gęstym splocie, która nie przeciera się, a jej struktura pozwala na swobodną wymianę powietrza.

Author

Comments are closed.