Ponad 200 tys. Polaków na stałe lub czasowo zamieszkuje terytorium Holandii. Wyemigrowali do tego państwa w poszukiwaniu lepszego życia i godnych zarobków. Niektórzy z nich pracują kilka miesięcy, po czym na resztę roku wracają do Polski. Osiedlają się w różnych częściach kraju. Głównym sektorem, w którym są zatrudnieni to ogrodnictwo i branża rolnicza. Holandia ma bardzo niską stopę bezrobocia w okolicach 4%, która cały czas spada. Właśnie z tego względu jest to atrakcyjne miejsce dla wszystkich Polaków. 

Gazeta internetowa Głos Polski – dla Polaków mieszkających w Holandii

Polacy chętnie wybierają jako miejsce sezonowej lub stałej pracy właśnie Holandię. Codziennie na różnych stronach internetowych lub agencji pracy pojawiają się o możliwości zatrudnienia. Atrakcyjne warunki pracy i pobytu sprawiają, że wielu Polaków decyduje się na tak ważny krok i wyjazd za granicę. W serwisie Głos Polski znajduje się sekcja z ofertami pracy w Holandii dla Polaków. Nie musisz znać języka niderlandzkiego, aby zarabiać godziwe pieniądze. Czekają na Ciebie oferty zatrudnienia sektorze ogrodniczym, szklarniowym, praca przy produkcji, rozładunku kontenerów czy składanie części do samochodów. Wejdź na https://glospolski.nl/kategoria/oferty-pracy/ i dowiedz się o nich więcej. Codziennie dodajemy nowe ogłoszenia zarobkowe.

Wiadomości z Holandii z pierwszej ręki po polsku

Redaktorzy Głosu Polskiego codziennie przygotowują materiały, aby Polacy w Holandii byli stale na bieżąco. To najświeższe informacje holenderskich wydarzeń kulturalnych, sportowych, gospodarczych i społecznych. Z kilkudziesięciu kategorii dowiesz się o zdrowiu i urodzie, sporcie, finansach, podatkach, kulinariach czy polskich sprawach w Holandii. Głos Polski został stworzony z myślą o Polakach mieszkających za granicą, aby ułatwić im przebywanie i aklimatyzację w tym kraju. Dodaj portal do ulubionych i bądź na bieżąco z wiadomościami z Holandii!

 

Author

Comments are closed.