Nowy sezon stwarza idealną okazję do wprowadzenia małych zmian w ogrodzie. Aby w pełni cieszyć się tegorocznym latem, warto wymienić niewygodne, wysłużone meble na zupełnie nowy, modny komplet. Na tle wielu wariantów dostępnych w sklepach szczególnie wyróżniają się zestawy z rattanu – surowca pozyskiwanego z egzotycznych palm rotangowych. Dlaczego warto zainwestować właśnie w komplet rattanowy? Sprawdź!

Komplet rattanowy – szykowny akcent

Komplet rattanowy ustawiony wśród bujnej zieleni staje się piękną dekoracją. Naturalna, surowa plecionka tworzy z soczystym trawnikiem, bujnymi krzewami i kwitnącymi feerią barw kwiatami wyjątkowo zgrany duet. Stylowe, dekoracyjne sofy, krzesła, huśtawki i stoliki z rattanu są kwintesencją dobrego, ponadczasowego wzornictwa, które nigdy się nie dezaktualizuje.

Komfort wypoczynku

Mówiąc o walorach mebli rattanowych, nie sposób nie wspomnieć o tym, co dla wielu osób może mieć nadrzędną wartość – wygodzie ich użytkowania. W sklepach znajdziesz fotele (w tym modele bujane), krzesła i huśtawki rozpieszczające wszystkie mięśnie. Starannie wyprofilowane siedziska i oparcia zapewniają wysoki komfort wypoczynku.  Meble z rattanu są lekkie, co ułatwia ich przenoszenie.

Komplet rattanowy pleciony ręcznie

Meble rattanowe wyplatane są ręcznie. Taka metoda produkcji sprawia, że każdy egzemplarz jest dopieszczony w detalach i jedyny w swoim rodzaju.

Meble rattanowe Vimine – ekologia

Komplet rattanowy z kolekcji cenionej marki spełni oczekiwania osób, którym dobro planety nie jest obojętne. Meble rattanowe Vimine wykonywane są ze starannie przygotowanego surowca pozyskiwanego z pni palm rotangowych uprawianych na ekologicznych plantacjach zrównoważonego rozwoju. Wybierając meble Vimine, wyświadczasz małą przysługę Matce Naturze.         

Author

Comments are closed.