Nowoczesne okna to znak ogromnego postępu technologicznego. Widać to w tym momencie, jeżeli stare porówna się do nowego – różnica m.in. w budowie stolarki okiennej, jest niesamowita. Do tego można także dodać ogromny wybór okien, jaki możliwy jest w tej chwili na rynku.

Czy nowoczesne okna są szczelne?

Oczywiście, że tak. To chyba jeden z najważniejszych parametrów, który musi spełniać nowoczesna stolarka okienna. Nieszczelne okna to chyba jeden z najczęstszych powodów, jeżeli chodzi o wymianę okien. Na szczęście, jeżeli ktoś postawi na dobre okna, to będzie mógł zapomnieć o tym, że przy ościeżnicach czuje zimne podmuchy wiatru. Nowoczesna stolarka okienna na to nie pozwala. Dlaczego? Ponieważ już na etapie tworzenia okien, materiały dobierane są w taki sposób, aby zapewniały jak największy poziom szczelności. Łącznie, jeżeli chodzi o dobór drewna, aluminium, czy też tworzywa sztucznego. Przy budowie okien nie ma miejsca na pomyłki, jeżeli producent chce sobie zapewnić klientów na długi czas.

I-tec przy oknach

Nowoczesne okna bazują na technologii I-tec. O co dokładnie chodzi? O możliwość wietrzenia domu bez konieczności otwierania okien – co chętnie wykorzystywane w okresie jesienno-zimowym. Zimne powietrze, wdzierające się do domu, nie jest mile widziane. Jednak z drugiej strony – łyk świeżego powietrza będzie wskazany. Na to właśnie pozwala technologia I-tec, dzięki czemu nie trzeba otwierać okien w celu wywietrzenia domu. Warto to przetestować. Wystarczy bowiem sprawdzić, czy w okresie zimowym ma się ciepłe okna. 

Author

Comments are closed.

Ochranné kryty na rohové sedacie súpravy  Ochranné kryty na záhradné lehátka a ležadlá  https://xann.pl/sitemap