Czasami drobna dekoracja potrafi odmienić wnętrze naszego mieszkania. Sprawić, że stanie się ono bardziej przytulne, przyjemne i po prostu ładne. Naklejki ścienne o odpowiednim wzorze, kolorze i rozmiarze stworzą niepowtarzalne dekoracje. Ich naklejenie nie wymaga wielkiego wysiłku. Poza ścianą można je też przyklejać na płytki, meble i lustra.

Kolorowe naklejki 3D

Naklejki w formacie 3D posiadają niezwykłą kolorystykę i są drukowane w świetnej rozdzielczości. Są wyraźne i produkowane z dobrej jakości materiałów. Wzory naklejek ściennych w tym formacie są różne. Przedstawiają rośliny, miasta, zwierzęta, krajobrazy, a także postaci z bajek dla dzieci. Wrażenie głębi konkretnego motywu jest spotęgowane przez obramowanie go w nieregularną dziurawą ścianę. To tak, jakby przez dziurę w ścianie naszego domu mielibyśmy widok na górski krajobraz lub galopujące konie. Przy dużym formacie takich naklejek ściennych sprawia to niezwykłe wrażenie.

Niecodzienna ozdobna salonu

Niezależnie od tego czy salon urządzony jest w stylu nowoczesnym, czy klasycznym, naklejki ścienne ozdobią go w oryginalny sposób. Wycinane są po obrysie, nie mają żadnego tła. Dlatego w przypadku naklejek wieloelementowych ich ułożenie można rozplanować na całej ścianie. Ornamenty roślinne imitujące pnącza, drzewa, pąki kwiatów czy liści wykleić można na jednej ścianie lub rozplanować ich przyklejenie w różnych miejscach. Tworzymy dzięki temu własną, oryginalną kompozycję, zgodną z naszymi upodobaniami.

Naklejki z motywami roślinnymi

Jednokolorowe ornamenty roślinne naklejek ściennych, wykonane z cienkiej folii PCV, w czarnym kolorze, pasują do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym. Wpiszą się idealnie w tło białych lub szarych ścian i minimalistycznej aranżacji. Pnącza, drzewa, dmuchawce, maki, róże, liście i wiele innych motywów wprowadzą do tych pokoi lekkie ożywienie. Dodadzą im delikatności i odrobinę przełamią surowy styl.

Elfy, smoki i motyle

By nasze domy nabrały odrobinę fantazji i oryginalności, naklejki ścienne z motywem elfów, motyli i smoków, będą idealne. Takimi ozdobami zachwycą się nie tylko kilkuletnie dziewczynki, ale także osoby lubiące niebanalne ozdoby. Kolory takich naklejek ściennych są różne. Od klasycznych czarnych lub białych, po pełne gamy kolorystyczne w przypadku motyli. Smoki i elfy są zazwyczaj w czarnych kolorach, w połączeniu z bogatym ornamentem roślinnym. Tego typu naklejki mogą ozdobić salon, sypialnię, klatkę schodową, dziecięcy pokój, a nawet jednokolorowe płytki w łazience.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.szabloneria.pl/k134,pluszowe-naklejki-scienne.html.

Author

Comments are closed.

Koberce https://xann.pl/sitemap Balkonový stolík - vytvorte si vlastný kúsok raja