Firmowa dokumentacja w jednym miejscu. Od dziś to możliwe. Odrzuć w niepamięć segregatory z fakturami kosztowymi i sprzedażowymi. Teraz możesz mieć je wszystkie w aplikacji Taxon. Jest to narzędzie, które ułatwia wystawianie faktur przez telefon. Dwa kliknięcia wystarczą, aby automatycznie znalazła się w programie księgowym. Jak to możliwe? Dowiedz się więcej o aplikacji Taxon. 

Oprogramowanie dla biur rachunkowych – jak to działa?

Taxon posiada biura w całej Polsce, m.in. biuro rachunkowe we Wrocławiu. Usługi księgowe, które zostały stworzone przez Taxon, mają za zadanie odciążyć przedsiębiorców i specjalistów z zakresu księgowości. Korzystając z tego rozwiązania oszczędzasz czas i pieniądze. Zapomnij o wizytach w biurze. Twój Klient będzie na bieżąco monitorował wysokość podatków z poziomu swojej aplikacji. 

Cały proces polega na wysyłce faktur bezpośrednio po transakcji. Wystarczy, że przedsiębiorca zrobi zdjęcie, skan lub wyśle plik z fakturą przez aplikację, a ona automatycznie trafi do programu księgowego. Następnie zostanie zaksięgowana, sporządzona deklaracja w imieniu Klienta, a ten dostanie powiadomienie push na telefon o wysokości podatku. Bezpieczne i szybka metoda na dokumenty księgowe. 

Rzetelny księgowy blisko Ciebie

Biura rachunkowe, które korzystają z usług Taxon, mogą być jeszcze bliżej Klienta. W aplikacji udostępniony jest dedykowany czat, które pozwoli na swobodną komunikację i realizację celów biznesowych założonych przez Klienta. Usługi rachunkowe w jednym miejscu. Rozliczanie faktur jeszcze nigdy nie było tak proste. Szybkość, prostota i niezawodność – taki jest program dla biur rachunkowych. Szanuj swój czas i dowiedz się więcej na https://www.taxon.pl/program-dla-biur-rachunkowych/. Przekonaj się o korzyściach, które możesz zyskać. Dołącz do tysięcy zadowolonych Klientów, którzy już mają aplikację Taxon w swoich smartfonach!

Author

Comments are closed.