Prowadząc salon kosmetyczny, właściciel musi zapewnić swojemu personelowi odpowiedni sprzęt do pracy. To w dużej mierze od najlepszych urządzeń zależy efekt finalny zabiegów. Trafiona inwestycja przyniesie wymierne korzyści w postaci stałych, jak i nowych klientów, ale również satysfakcję z pracy, poczucie spełnienia i większe zyski. PCZK jest rodzinną firmą z Wrocławia. Starannie, wyselekcjonowane urządzenia, oparte o najnowsze technologie, dostępne są w branży beauty od blisko 10 lat. Poznaj pionierskie rozwiązania dla medycyny estetycznej.

PCZK – dystrybutor sprzętu do medycyny estetycznej

Profesjonalny sklep z urządzeniami kosmetycznymi – PCZK – oferuje pionierskie technologie, które wyróżnią Twój salon spośród konkurencji w branży beauty. Nowoczesny sprzęt zapewnia skuteczne terapie estetyczne. Kompleksowe wyposażenie gabinetu kosmetycznego nie należy do najprostszych. Na rynku dostępnych jest wielu dystrybutorów urządzeń do medycyny estetycznej. Często pochodzi on z Chin i jest bardzo awaryjny. PCZK wyposaża salony kosmetyczne i oferuje profesjonalne szkolenia z ich obsługi podczas dostawy sprzętu. 

Jakie urządzenia powinny znaleźć się w salonie kosmetycznym?

Najważniejszymi elementami wyposażenia gabinetu kosmetycznego będą, m.in. lasery do usuwania owłosienia, urządzenia do modelowania sylwetki, diagnostyki skóry, leczenia trądziku oraz urządzenia do karboksyterapii. Te ostatnie mają przyczynić się do redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów i blizn czy cieni pod oczami. Karboksyterapia oparta jest na dwutlenku węgla. Dotleniając tkanki wpływamy na ich mikrocyrkulację, odżywienie i ogólną kondycję. Zabieg trwa od 5-45 minut i jest całkowicie bezpieczny dla organizmu człowieka. 

Wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne gwarantujące szybki zwrot z inwestycji

Dobre sprzęty do medycyny estetycznej muszą kosztować. Wykonywanie przez nie zabiegów ma przynosić efekt i zadowolenie klientów. Urządzenia od dystrybutora PCZK posiadają certyfikat medyczny i skuteczność potwierdzoną badaniami klinicznymi. Mają wysokie parametry techniczne i stanowią najlepszy stosunek ceny do jakości i możliwości. 

PCZK jest polskim dystrybutorem sprzętu medycznego, który oferuje bezpłatny pokaz urządzeń w salonie kosmetycznym. Podczas prezentacji omawiane są wszelkie parametry techniczne, funkcje urządzeń, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu oraz sposób działania i końcowe efekty. Sprawdź dostępną ofertę na stronie PCZK i wybierz sprzęt do Twojego gabinetu kosmetycznego.

Author

Comments are closed.

Jak nazwac filmy na YouTube Kvetináče z umelého ratanu Kvetináče z ratanu