Odpoczynek blisko natury ma wiele zalet – zieleń wpływa na nas kojąco, świeże powietrze pozwala na dotlenienie organizmu. Stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej blisko domu to doskonały pomysł! W aranżacji pomoże sofa ogrodowa 2-osobowa i wybrane dodatki.

Sofa ogrodowa 2-osobowa jako kluczowy element aranżacji

Niewielkie przestrzenie ogrodowe jeszcze do niedawna trudno było zaaranżować. Dzisiaj wystarczy sofa ogrodowa 2-osobowa oraz niewielki stolik kawowy, by móc odpoczywać blisko natury i słońca. Niewielka sofa pozwoli na relaks, delektowanie się ulubioną kawą czy spędzanie czasu z najbliższymi. Wśród rekomendowanych sof warto wymienić sofę technorattanową, w której lekki, aluminiowy stelaż połączono z plecionką syntetyczną o nieporowatej strukturze. Meble technorattanowe cenione są nie tylko za wyjątkowy wygląd – ich wysoka odporność na uszkodzenia sprawia, że meble takie cieszą oczy przez wiele lat. Sofa ogrodowa 2-osobowa tego typu sprawdzi się idealnie w aranżacjach nowoczesnych, industrialnych czy skandynawskich. Meble technorattanowe warto uzupełniać donicami i skrzyniami z tego samego tworzywa.

Sofa ogrodowa 2-osobowa w komplecie z fotelami

Sofa ogrodowa może być zarówno meblem, jak i praktyczną dekoracją. Udowadniają to projektanci nowoczesnych kolekcji modułowych, w których sofa ogrodowa 2-osobowa połączona została z wygodnymi fotelami oraz stolikiem kawowym. W kolekcjach modułowych konstrukcje opierają się o lekkie, aluminiowe stelaże, wierzch mebli pokrywają miękkie poduszki. Elementem przyciągającym uwagę mogą być elementy z naturalnego, egzotycznego drewna, które świetnie wpisuje się w każdy ogród. Sofa ogrodowa 2-osobowa z fotelami sprawi, że klasyczny ogród nabierze niebanalnej oprawy i stanie się najlepszym miejscem do podejmowania bliskich i gości.

 

Author

Comments are closed.