Kupno okien do nowego domu czy mieszkania jest poważną decyzją. Od jakości ram, pakietu szybowego, zastosowanych wzmocnień czy systemów wentylacji będzie zależał komfort cieplny w domu, wysokość rachunków za ogrzewanie, poczucie bezpieczeństwa domowników… Osobom poszukującym wysokiej jakości stolarki okiennej eksperci polecają modele z katalogu marki Internorm. Jakie opinie o oknach Internorm przeważają wśród klientów? Sprawdź!

Opinie o oknach Internorm: zaufanie klientów, podziw ekspertów

Opinie o oknach Internorm mówią same za siebie. Produkty projektowane i produkowane przez austriackich ekspertów używane są w budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych. Producent okien klasy premium już od 85 lat dostarcza klientom w całej Europie dopracowanych, innowacyjnych rozwiązań. Czym wyróżniają się okna z logo marki? Przede wszystkim, okna Internorm projektowane są z myślą o ekologicznym, staje rozwijającym się budownictwie pasywny. W katalogu producenta znajdziemy wysokiej klasy okna o ekstremalnie niskim współczynniku Uw (przenikalności cieplnej) nawet na poziomie 0,6 W/m2K. Starannie zaprojektowane okna są szczelne, ograniczają straty energii do minimum, doskonale tłumią dźwięki. Wyposażane są w szyby Eclaz z niskoemisyjną powłoką. Wysokiej jakości szkło zapewnia nawet o 10% większe przenikanie światła niż porównywalne konstrukcje szklane. Co ważne, okna i drzwi oferowane przez Internorm są objęte 10-letnią gwarancją i 30-letnim wsparciem serwisowym.

Efektowny design

Mówiąc o zaletach okien Internorm, nie sposób nie wspomnieć o ich zachwycającym designie. Osadzone w wąskich profilach z PCV, drewna czy aluminium przeszklenia są wysmakowaną ozdobą każdego budynku.

Author

Comments are closed.