Zaprojektowanie wygodnej przestrzeni blisko domu nie jest wyzwaniem. Dzisiaj do dyspozycji mamy nieograniczoną ilość mebli ogrodowych, jak również dodatków. Jednym z najchętniej kupowanych mebli jest bez wątpienia stół do altany. Może być on elementem rozbudowanego kompletu wypoczynkowego, jak również meblem, wokół którego gromadzą się domownicy i goście. Jaki model stołu wybrać?

Jakie cechy powinien posiadać stół do altany?

Stół do altany, tak samo jak wszystkie meble ogrodowe, powinien być przede wszystkim trwały, zabezpieczony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i dopasowany do konkretnych potrzeb. projektanci dbają również, by stoły wpisywały się w obowiązujące trendy i pozwalały na zaprojektowanie przestrzeni naszych marzeń.

Technorattanowy stół do altany

Nie ma wątpliwości, że najczęściej kupowane meble ogrodowe to komplety technorattanowe. Doskonale wpisują się one w nowoczesne trendy, spełniają oczekiwania klientów. Meble takie dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala na wykreowanie przestrzeni wypoczynkowej swoich marzeń. Stół do altany to jeden z wielu elementów kompletów technorattanowych – projektanci proponują zarówno niskie stoły kawowe, jak i klasyczne stoły jadalniane, odpowiednie do zaprojektowania przydomowej, letniej jadalni. Stoły technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, ich okrycie wykonane jest z syntetycznej plecionki. Atutem jest fakt, że dostępne są kolekcje w różnych kolorach, a same meble są wysoce odporne na płowienie.

Stół do altany z drewnem

Dużym zainteresowaniem cieszą się stoły z drewnianymi blatami. Taki stół do altany będzie prezentować się zjawiskowo w otoczeniu zieleni. Stół do altany z drewnianym blatem wykonywany jest najczęściej z drewna eukaliptusowego czy tekowego. Drewno takie odznacza się dużą odpornością na uszkodzenia, wilgoć.

Author

Comments are closed.