Wypoczynek w otoczeniu natury i blisko słońca to świetny sposób na spędzenie letnich dni. Chcąc w sposób ciekawy zaprojektować przydomową przestrzeń ogrodu czy tarasu warto wykorzystać meble trwałe i jednocześnie piękne. Stół ogrodowy drewniany to propozycja dla osób ceniących kontakt z naturą i wykorzystanie naturalnych tworzyw. Stół taki zmieni przestrzeń ogrodową nie do poznania!

Stół ogrodowy drewniany i krzesła rattanowe

Drewno to materiał chętnie wykorzystywany do produkcji wysokiej jakości mebli ogrodowych. Stół ogrodowy drewniany jest propozycją, która doskonale sprawdzi się zarówno w aranżacjach prowansalskich, włoskich czy rustykalnych. Wykorzystane drewno jest niezwykle trwałe i odpowiednio zabezpieczone przed wnikaniem brudu – warto pamiętać, że meble drewniane powinny być poddawane konserwacji regularnie, aby zachować ich wspaniały kolor i wygląd. Wśród stołów drewnianych warto wymienić również te, których stelaże wykonano z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Zastosowanie aluminium pozwoliło na znaczne zmniejszenie wagi mebla – to istotne podczas jego przenoszenia z miejsca na miejsce. Stół ogrodowy drewniany warto zestawić z designerskimi krzesłami rattanowymi – to jedne z najchętniej wybieranych modeli, doskonale wpisujące się w najnowsze trendy. 

Stół ogrodowy drewniany pod pergolą

Jak zacienić miejsce wypoczynkowe w ogrodzie czy na tarasie? Dzisiaj nie ma lepszej opcji niż nowoczesna pergola. Konstrukcja pergoli opiera się na stabilnym, aluminiowym stelażu wznoszonym modułowo. Dodatkowo na szczycie umieszczono dach wykonany z ruchomych lameli – mogą one obracać się wokół własnej osi. Stół ogrodowy drewniany pod pergolą stanie się ulubionym miejscem spotkań oraz przestrzenią do popijania kawy, grania w gry czy czytania książek. 

Author

Comments are closed.