Nowoczesna kuchnia to dzisiaj przede wszystkim odpowiednie meble. Zastanawiając się co jest lepsze: meble gotowe czy meble kuchenne na zamówienie warto przede wszystkim rozważyć tę drugą opcję. Meble tworzone na konkretne zamówienie pozwolą na lepsze wykorzystanie przestrzeni oraz na zrealizowanie konkretnych planów aranżacji naszej kuchni. 

Meble kuchenne na zamówienie, które wpisują się w modę!

Decydując się na meble kuchenne na zamówienie przede wszystkim stawiamy na własny styl – przekonują pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu mebli kuchennych. Meble tworzone na zamówienie od początku do końca wykonywane są zgodnie z wytycznymi podawanymi przez klienta. Dotyczy to nie tylko wymiarów, ale przede wszystkim materiałów, elementów wykończeniowych, akcesoriów. Meble kuchenne na zamówienie mogą być wykonane z różnorodnych materiałów – podczas omawiania zamówienia specjaliści podpowiedzą nam, jakie rozwiązania są dostępne. Topowi producenci proponują swoim klientom meble tworzone z klasycznych płyt meblowych, litego drewna, płyt fornirowanych, szkła, paneli ozdobnych, naturalnego kamienia. Możliwości jest wiele – i dzięki temu możliwe jest stworzenie wyjątkowej zabudowy kuchennej, której nie ma nikt inny. Klienci wybierają również wewnętrzne systemy elementów meblowych, markowe akcesoria, decydują o zastosowanych innowacjach, jednocześnie bezpośrednio mając wpływ na cenę. 

Meble kuchenne na zamówienie – funkcjonalna kuchnia!

Wiele osób wybiera meble kuchenne na zamówienie głównie przez wzgląd na możliwość zabudowania problematycznych przestrzeni kuchennych, takich jak wnęki czy skosy. Doświadczeni stolarze zaproponują rozwiązania, które pozwolą na zakrycie skosów czy też wykorzystanie w sposób funkcjonalny wnęk. 

Author

Comments are closed.